wtorek, 12 stycznia 2010

Pawia Królowa W Towarzystwie Pstrokatych Papug.

Kilkukrotnie rzucałam w diabły ten rysunek, a właściwie tutorial (z nr 11 .psd, autorstwa Katarzyny Rybińskiej). Wskazówki tam zawarte, jakoś do mnie nie trafiały i czułam, że ciągle zabieram się za to ze złej strony. Ale od czego się ma osobistego motywatora? ;] Nie zawiódł i tym razem!

Może jeszcze troche o rysunku, bo jak ktoś ma przed sobą tą gazete, to zapewne stwierdzi, że jedynie papugi są podobne do wersji oryginalnej ;D Zatem uprzedzam, że jest to luźna interpretacja, lubie dodać swojego charakteru do odgapianego rysunku, łudzę się wtedy, że jest mniej odgapiony...

Nie powiem ile czasu mi to zajeło (jeszcze nigdy nie machałam piórkiem tak długo), ale jestem całkiem zadowolona :) Oczywiście pozostaje kwestia "dopieszczenia" o pewne detale.
Miłego! :)

7 komentarzy:

stab pisze...

Pawia królowa, ale pawi brak.

paskudaruda pisze...

stab - rozumiem że pawie pióra się nie liczą?

stab pisze...

Też kiedyś miałem pawie pióra na sobie, co prawda grałem pawia w szkolnym przedstawieniu, ale miałem też dziób. Pawia (rzekomo) królowa nie ma dzioba, więc się nie liczy.

paskudaruda pisze...

nie lubie cie :(

Anonimowy pisze...

a mi się podoba :)
Wszak pawia królowa za dnia może być człowiekiem, a jedyny znak, po którym może zidentyfikować ją oko wprawnego obserwatora to pawie pióro.
Kto tego nie dostrzega,z tego...dupa,nie obserwator! ;]
to mówiłam ja - Mashetani

sonik pisze...

a mi się bardzo podoba
Pawia Królowa z baśni

Ventras pisze...

Niby co dopieszczac?!